vizitky2.png

Grafický

design

Tvorba prezentačních a grafických podkladů od A do Z

Grafický design

Typografie, fotografie a ilustrace

Podáme Vám pomocnou ruku z hlediska tvorby jakékoliv grafické kompozice zahrnující fotografie vašich produktů, typografické rozmístění písem, nebo rozmístění grafických objektů. V našich očích vítězí kreativita a jednoduchost bez zbytečného grafického šumu.

letak2.jpg

Tištěná reklama

Katalogy, brožury, letáky a plakáty

Stejně jako "Punks not dead", ani "Paper is not dead". Papír je věčný a z hlediska reklamní inzerce bude mít stále svoji nezastupitelnou úlohu. Pomůžeme Vám správně a efektivně navrhnout vaše tiskové materiály, aby se sdělení k vašim potencionálním zákazníkům vždy dostalo v takové formě v jaké vy sami chcete. 

Brozura.jpg

Sign making

Reklamní nápisy, orientační systémy, atypické reklamy a polepy vozidel 

Nezůstat při zemi, myslet ve velkém - to děláme.Pomáháme firmám směřovat jejich zákazníky do správných kolejí, ať už jdou s hlavou skleslou, nebo v oblacích - vždy uvidí to co mají vidět. Navrhujeme reklamní sdělení na podlahách, reklamní totemy, neonové a světelné nápisy, orientační systémy a značení v budovách, velkoformátové plachty, reklamní stánky, nebo potisky automobilů.

banner2.jpg

Merchandising

Design obalových produktů, stojany na zboží, POS reklama a prodejní prostory

Navrhujeme obalové materiály a reklamní stojany pro různé druhy produktů - od krabiček přes plechovky, až po lahve vína. Snažíme se zajistit, aby se zboží se správným designem nacházelo na správném místě, ve správný čas a za správnou cenu. 

krabicka.jpg

Napište nám

Děkujeme za odeslání!