pexels-bongkarn-thanyakij-3803235.jpg

Marketingové

strategie

Všechny vaše nápady zacílíme na to správné místo. 

Strategie

Kde jste?

Kde chcete být?

Každé úspěšné spolupráci předchází příprava a plánování. Spolu s vámi sestavíme krátkodobou i dlouhodobou strategii komunikace vaší značky na sociálních sítích, na webu, v online prostředí i s přesahem do offline. Dokument bude obrazně řečeno mapou k pokladu a poslouží vám dlouhé roky.

pexels-startup-stock-photos-7097.jpg

Správa sociálních sítí

Nastavíme, připravíme, pohlídáme

Business Manager, Ads Manager, FB Pixel, Insights, Creator Studio… Vyznáme se ve všech úskalích sociálních sítí, ať už se zaměříte na Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn nebo od každého trochu – přesně podle cílů, které má vaše komunikace směrem k fanouškům splňovat.

pexels-tracy-le-blanc-607812.jpg

Tvorba obsahu

Napíšeme, nafotíme, nakreslíme, natočíme

Postaráme se o tvorbu obsahu vaší značce na míru. Texty vyšperkujeme k dokonalosti, fotky zaměříme přesně do zlatého řezu, grafiku rozpohybujeme do všech dimenzí a video natočíme jako v Hollywoodu. Obsah je to, co poutá pozornost uživatelů. A mění ji ve splnění vytyčených cílů.

pexels-cottonbro-3585001.jpg

Reklamní sdělení

Dostaneme sdělení k cílové skupině

Bez investice do reklamy je komunikace na sociálních sítích polovičatá. Stejně, jako bychom investovali do výroby billboardu (příprava, grafika, tisk), ale už nezaplatili za instalaci vedle silnice. Nejde o to divoce utrácet desítky tisíc, ale šikovně využít všechny možnosti a zasáhnout přesně toho, koho potřebujeme, kdy potřebujeme a kde potřebujeme. A přeměnit to v konverzi.

digital-marketing-1725340_1920.jpg

Napište nám

Děkujeme za odeslání!